Pomagam budować stabilną działalność zarobkową na fundamencie unikalnych umiejętności rękodzielniczych

Jeżeli czujesz, że rękodzieło dla Ciebie to nie tylko przyjemna forma spędzania czasu, chcesz wokół tej pasji zbudować biznes, który pozwala na rozwój w Twojej ulubionej dziedzinie, jesteś we właściwym miejscu.

Dlaczego pomagam?

Mam w tym interes! Marka OPLOTKI od lat wspomaga mnie w pracy wnętrzarza. Im więcej profesjonalistów w naszym zespole, tym mocniej wzajemnie korzystamy. Ty znajdujesz świetnych klientów, ja mogę z powodzeniem projektować wnętrza bogate w rękodzielnicze akcenty.

Dzielenie się biznesową wiedzą daje mi wielką przyjemność, a Tobie konkretne umiejętności, dzięki którym mam gwarancję, że podołasz tempie współpracy z  klientami. Skupisz się na tworzeniu unikatowych prac rękodzielniczych, ale nie tylko  ich wykonaniu, ale też wycenie, promocji…

Bo daję Ci wędkę, nie rybę.

Dzielę się wiedzą i doświadczeniem, bo tylko samodzielni „rękodzielniczy” przedsiębiorcy, świadomi swojej wartości, posiadający czas, przestrzeń i finanse na rozwój stają się z czasem naszymi najlepszymi partnerami  w OPLOTKI.

Dlaczego?

Bo nie są skazani na taką współpracę. Rękodzielnicy, który współpracują z Oplotki z czasem stają się samodzielnymi przedsiębiorcami, którzy wybierają klientów zgodnie ze swoim aktualnym kierunkiem rozwoju, doświadczeniem, etapem w życiu i biznesie. Często współpracujemy, ale nie jesteśmy zespoleni „na stałe”. Zauważam, że zewnętrze zlecenia i współprace wnoszą do naszego twórczego mastermindu nową energię i stałą inspirację. W ten sposób jesteśmy stale w stanie generować innowacyjne projekty artystyczne, wyszukane prace rękodzielnicze dla najbardziej wymagających klientów i realizujemy  szalone wizje artystyczne na styku wielu różnych technik, które dają nam bodziec do ciągłego rozwoju.

A po ludzku?

Szkolę, uczę, dzielę się widzą i doświadczeniem…był czas, kiedy robiłam to nieodpłatnie, bo nie wierzyłam,że to jakaś wartość… myślalam, że skoro mnie to idzie z łatwością, jest to łatwe dla kazdego…ale kiedy kolejne osoby dołączyły do naszego zespołu, liczą sukces w złotówkach a nie ilości followerów, czy lików na facebooku, zrozumiałam, że ta wiedza jest cenna.

Włożyłam ogrom pracy w to, aby usystematyzować wiedzę i doświadczenie tworząc regularne program pracy w grupie i w formacie konsultacji jeden do jeden. Wybrałam pigułki wiedzy i ułożyłam w zrozumiałą ścieżkę wzrostu, tak, abyś nie czuła się przytłoczona, a kolejne „małe sukcesy” motywowały Cię do dalszej pracy.

TAK PRACY!

Nie obiecuję Ci tutaj magicznej formuły na pasywne zarabianie…bo taka według mnie po prostu nie istnieje!

Obiecuję Ci pracę, nawet masę pracy – ale takiej, która przynosi wymierne efekty i prowadzi Cię do celu.

TWOJEGO CELU!

Wierzę, że sukces to słowo, które należy odmieniać przez każdy z przypadków ..i OSÓB…bo dla każdej z nas sukces w rękodziele znaczy coś innego.

Dlatego…

Jeżeli czujesz, że chcesz zbudować biznes w oparciu o rękodzieło…

Próbowałaś, nie wyszło, ale nie chcesz innej drogi…

Ogrom pracy „nad” biznesem Cię przytłacza i nie masz czasu na twórczość rękodzielniczą

….czyli MERITUM TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI…

to jesteś we właściwym miejscu!

Poniżej znajdziesz aktualne możliwości pracy nad swoim rękodzielniczym mikroprzedsiębiorstwem w ramach moich programów wsparcia.

Agnieszka Gaczkowska

agnieszka@oplotki.pl