W czasie kwarantanny

zapraszamy na warsztaty online

Styczeń 2021

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
5
6
  • 12 dni 12 najlepszych webinarów - omówmy je razem
7
8
9
10
11
  • Podstawy robienia na drutach - warsztat online
12
13
  • Akademia Rękodzielnika - spotkanie otwarte
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
  • Zaplatanie XL - warsztat online
26
27
28
29
30
31

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o aktualnych warsztatach – dołącz do oplotkowego newslettera!

[mc4wp_form id=”2293″]

Dlaczego warto?

Agnieszka pomogła mi przypomnieć sobie jak działa szydełko i zaraziła mnie zapałem i energią do działania w tym temacie tak bardzo, że mam wyrzuty sumienia, kiedy nie mam czasu na szydełkowanie 🙂 Na warsztatach panuje przemiła atmosfera, czuję się na nich tak, jakby uczyła mnie wieloletnia przyjaciółka. Z każdych zajęć wychodzę z dużą porcją wiedzy i głową pełną pomysłów na następne robótki. Serdecznie, pracowicie i kreatywnie! Gorąco polecam!

Na szydełkowe spotkanie z Agnieszką trafiłam parę miesięcy temu. I to,co mnie zachwyciło to przede wszystkim to, że ktoś w końcu tak jak ja kocha rękodzieło i rozumie, jak wiele radości daje tworzenie czegoś własnego. Warsztaty z Oplotki to nie tylko nauka szydełkowania, to nauka, że możemy mieć czas tylko dla siebie, że możemy stworzyć coś, co zachwyci innych. Agnieszka to osoba, z którą kontakt łapie się niemal natychmiast przez co nauka jest bardzo łatwa i przyjemna. Nie wstydzę się zapytać o to samo po raz dziesiąty, jeśli nadal nie rozumiem. I chyba własnie o to chodzi, bo przecież to ma być przyjemność, a nie „obowiązkowa lekcja”.

Warsztaty z Agnieszka to sama przyjemność. Ma bardzo dużą wiedzę i sporo cierpliwości. Jest miło, wesoło, relaksująco a dla każdej mamy to bardzo ważne- wyjsć i sie zrelaksować a przy okazji poznać nowe osoby i co najważniejsze zdobyć wiedzę, która można przekuć na pasje. Polecam z czystym sumieniem i zachęcam.

Agnieszka to totalna szydełkomaniaczka swoją pasją i energią zaraża ludzi do działania. Warsztaty z Oplotkami to super przyjemność dla tych co już szydełkują i tych którzy chcieli by zacząć szydełkować.

Uczestniczyłam w warsztatach dla początkujących i bardzo dużo się nauczyłam. Wszystko w miłej i luźnej atmosferze w której żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Serdecznie polecam i na pewno jeszcze się spotkamy �

Przydatne informacje, prosto przekazane i ogromne wsparcie  polecam 

Spotkanie warsztatowe z Agnieszką było bardzo miłe i pomogło wrócić do dawnej szydełkowe pasji! Wszystkim polecam!

Nauka szydełkowania od Agnieszki to prawdziwa przyjemność. W atmosferze dobrej zabawy tłumaczy cierpliwie każde zawiłości splatania włoczek, sznurków i innych materiałów. Agnieszka ma doskonały gust, zmysł i pomysły. Oraz charyzmatyczną osobowość. Jej kursy są bardzo skuteczne.

Kursy u Agnieszki dają nie tylko wiedzę i umiejętności ale również uskrzdlają. Jestem szczęśliwa, że Oplotki stanęły na mojej drodze. Pasje nabierają znaczenia.

Warsztaty z Agnieszką to czysta radość � atmosfera była fantastyczna. Gorąco polecam �

Kiedy poznałam Agnieszkę jeszcze bardziej pokochałam rękodzieło. Kursy, warsztaty u Agi to przyjemność. Szydełkowanie, miła rozmowa, energia, wielka pasja to właśnie cała Agnieszka i jej oplotki. Serdecznie polecam wszystkim, którzy już kochają rękodzieło i tym, którzy dopiero poznają i zaczynają wchodzić w ten magiczny i wyjątkowy świat małych i dużych dzieł sztuki.

Bardzo przemiła atmosfera, zajęcia ciekawe, oryginalne wiele się nauczyłyśmy z 5-letnią Pociechą z przyjemnością ponownie zagościmy za warsztatach na których Panie zarażaja energia i uśmiechem 

Warsztaty z szydełkowania uważam za bardzo udane!� Przemiła atmosfera, wszystko jasno wytłumaczone i na wszystkie pytania uzyskałam odpowiedzi. Do domu każdy dostał sznurek i szydełko, więc można ćwiczyć dalej �
Z niecierpliwością czekam na jakieś zaawansowane warsztaty – przyjdę na pewno �

Poniżej znajdziesz kilka video z przykładowymi bezpłatnymi warsztatami On-line

Makramowy kwietnik

Tkana bransoletka

Makramowe kolczyki

Miś z filcu

Filcowa pacynka

Zaplatane zwierzaki