maj 2022

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
  • Makramowy lampion boho - warsztaty online
10
11
12
13
14
15
16
  • Wiosenny szaliczek na drutach - warsztat online
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31W czasie kwarantanny zapraszamy na warsztaty online

Dlaczego warto?

Agnieszka pomogła mi przypomnieć sobie jak działa szydełko i zaraziła mnie zapałem i energią do działania w tym temacie tak bardzo, że mam wyrzuty sumienia, kiedy nie mam czasu na szydełkowanie 🙂 Na warsztatach panuje przemiła atmosfera, czuję się na nich tak, jakby uczyła mnie wieloletnia przyjaciółka. Z każdych zajęć wychodzę z dużą porcją wiedzy i głową pełną pomysłów na następne robótki. Serdecznie, pracowicie i kreatywnie! Gorąco polecam!

Na szydełkowe spotkanie z Agnieszką trafiłam parę miesięcy temu. I to,co mnie zachwyciło to przede wszystkim to, że ktoś w końcu tak jak ja kocha rękodzieło i rozumie, jak wiele radości daje tworzenie czegoś własnego. Warsztaty z Oplotki to nie tylko nauka szydełkowania, to nauka, że możemy mieć czas tylko dla siebie, że możemy stworzyć coś, co zachwyci innych. Agnieszka to osoba, z którą kontakt łapie się niemal natychmiast przez co nauka jest bardzo łatwa i przyjemna. Nie wstydzę się zapytać o to samo po raz dziesiąty, jeśli nadal nie rozumiem. I chyba własnie o to chodzi, bo przecież to ma być przyjemność, a nie „obowiązkowa lekcja”.

Warsztaty z Agnieszka to sama przyjemność. Ma bardzo dużą wiedzę i sporo cierpliwości. Jest miło, wesoło, relaksująco a dla każdej mamy to bardzo ważne- wyjsć i sie zrelaksować a przy okazji poznać nowe osoby i co najważniejsze zdobyć wiedzę, która można przekuć na pasje. Polecam z czystym sumieniem i zachęcam.

Agnieszka to totalna szydełkomaniaczka swoją pasją i energią zaraża ludzi do działania. Warsztaty z Oplotkami to super przyjemność dla tych co już szydełkują i tych którzy chcieli by zacząć szydełkować.

Uczestniczyłam w warsztatach dla początkujących i bardzo dużo się nauczyłam. Wszystko w miłej i luźnej atmosferze w której żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Serdecznie polecam i na pewno jeszcze się spotkamy �

Przydatne informacje, prosto przekazane i ogromne wsparcie  polecam 

Spotkanie warsztatowe z Agnieszką było bardzo miłe i pomogło wrócić do dawnej szydełkowe pasji! Wszystkim polecam!

Nauka szydełkowania od Agnieszki to prawdziwa przyjemność. W atmosferze dobrej zabawy tłumaczy cierpliwie każde zawiłości splatania włoczek, sznurków i innych materiałów. Agnieszka ma doskonały gust, zmysł i pomysły. Oraz charyzmatyczną osobowość. Jej kursy są bardzo skuteczne.

Kursy u Agnieszki dają nie tylko wiedzę i umiejętności ale również uskrzdlają. Jestem szczęśliwa, że Oplotki stanęły na mojej drodze. Pasje nabierają znaczenia.

Warsztaty z Agnieszką to czysta radość � atmosfera była fantastyczna. Gorąco polecam �

Kiedy poznałam Agnieszkę jeszcze bardziej pokochałam rękodzieło. Kursy, warsztaty u Agi to przyjemność. Szydełkowanie, miła rozmowa, energia, wielka pasja to właśnie cała Agnieszka i jej oplotki. Serdecznie polecam wszystkim, którzy już kochają rękodzieło i tym, którzy dopiero poznają i zaczynają wchodzić w ten magiczny i wyjątkowy świat małych i dużych dzieł sztuki.

Bardzo przemiła atmosfera, zajęcia ciekawe, oryginalne wiele się nauczyłyśmy z 5-letnią Pociechą z przyjemnością ponownie zagościmy za warsztatach na których Panie zarażaja energia i uśmiechem 

Warsztaty z szydełkowania uważam za bardzo udane!� Przemiła atmosfera, wszystko jasno wytłumaczone i na wszystkie pytania uzyskałam odpowiedzi. Do domu każdy dostał sznurek i szydełko, więc można ćwiczyć dalej �
Z niecierpliwością czekam na jakieś zaawansowane warsztaty – przyjdę na pewno �

Poniżej znajdziesz kilka video z przykładowymi bezpłatnymi warsztatami On-lineMakramowy kwietnik
Tkana bransoletka
Makramowe kolczyki
Miś z filcu
Filcowa pacynka
Zaplatane zwierzaki

rękodzieło Warsztaty stacjonarnerękodzieło Warsztaty stacjonarne
rękodzieło Warsztaty stacjonarnerękodzieło Warsztaty stacjonarne


rękodzieło Warsztaty stacjonarnerękodzieło Warsztaty stacjonarnerękodzieło Warsztaty stacjonarne