,

BLACK FRIDAY i HANDMADE CHRISTMAS

czyli listopad w OPLOTKI

Co tu dużo pisać – listopad to u nas przygotowania do Świąt. A tak się składa, że to również czas gdy rzeczywistość ogarnia temat black friday i christmas handmade, czyli okazji zakupowych i rękodzielniczych przygotowań świątecznych

I u nas właśnie to znajdziesz. Nie tylko tradycyjne bezpłatne video-tutoriale pomagające Ci zrobić własnoręczne dekoracje i prezenty świąteczne, ale również okazje, aby złapać kursy, boxy, ebooki i inne produkty z naszej oferty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Niezależnie więc, czy dla siebie, czy dla bliskich – jeżeli planujesz zaopatrzyć się w prezenty jeszcze w listopadzie, jesteś w odpowiednim miejscu.

Posłuchaj, obejrzyj, przeczytaj co mamy dla Ciebie w ramach Black Friday i Handmade Christmas:

HANDMADE CHRISTMAS

Pozwolisz, że zacznę od naszej tradycyjnej strony ze świątecznymi video-tutorialami.

To chyba nasza ulubiona tradycja!

Miejsce w sieci, strona, do której co roku dodajemy nowe tutoriale świąteczne! Czasem z uśmiechem spoglądamy na nasze video sprzed kilku lat.

Nie tylko dlatego, że tematy rękodzielniczych lekcji świątecznych ozdób są ciągle aktualne, ale dlatego, że widzimy progres! Zauważamy, jak z roku na rok filmy są lepszej jakości, bardziej pomysłowe, z większą dozą błyskotliwych ujęć i sprytnych montaży, które sprawiają, że skutecznie zarażamy rękodziełem nawet tych „niemanualnych”.

W tym roku również możesz się spodziewać ulepszeń.

Jednym z nich jest nowy format, który ciągle testujemy – a mianowicie live’y na Youtube.

OPLOTKI TV

Zaczęło się od codziennych live’ów na naszym oplotkowym kanale YouTube, które promowały pierwszą w Polsce konferencję online dla branży handmade – HANDMADE BIZ SUMMIT 2022. Te codzienne spotkania na kanale YouTube tak nam się spodobały, że postanowiłyśmy kontynować. Co prawda w mniej szaleńczym tempie – ale jednak tradycja godziny 11.00 to zapowiedź czegoś nowego, co trafia na kanał. W październiku dużo było gościnnych live’ów, nagrań opowiadających o wycenie rękodzieła lub o mastermindzie biznesowym Agnieszki oraz o Akademii Rękodzielnika i Bibliotece Akademii Rękodzielnika.

Wybrane nagrania zaczęłam umieszczać w specjalnej zakładce na naszej stronie, którą nazawałam OPLOTKI TV.

W listopadzie i grudniu spodziewaj się tam więcej tutoriali świątecznych, które będziemy przeplatać wywiadami z inspirującymi gośćmi i live’ami informującymi o tym, z czego jeszcze można będize skorzystać przed świętami w Oplotki.

Same tutoriale świąteczne znajdziesz na wspomnianej dedykowanej stronie: Warszaton świątecznych tutoriali i warsztatów handmade

A jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj do video poniżej, w którym Aga opowiada m.in. o idei naszego Warsztatonu świątecznego:

BLACK FRIDAY w OPLOTKI

Czyli poręczna lista, z czego możesz skorzystać już teraz, bo u nas ceny BLACK FRIDAY obowiązują cały listopad.

Nie wierzymy w napędzanie konsumpcji sztucznymi akcjami promocyjnymi i chcemy uspokoić zakupowe szaleństwo. Dlaczego?

Wolimy dać sobie czas na obsłużenie Cię po królewsku (a nie w panice tłumów kupujących).

Same planujemy zakupy, a staramy się unikać impulsywnego wydawania pieniędzy (dlatego dajemy Ci znać wcześniej – planowanie zakupów świetnie nam się sprawdza w mądrym zarządzaniu budżetem – i taki właśnie chcemy dawać przykład).

Nasze produkty są po prostu dobre i najtaniej można je zdobyć na dwa sposoby:

ALE W KOŃCU BLACK FRIDAY

Więc poniżej znajdziesz listę tego, co możesz złapać już dzisiaj (albo poczekać do Black Friday) i kupić u nas w (listopadowej) promocyjnej cenie:

Materiały konferencji Handmade Biz Summit 2022 – wciąż w inauguracyjnej cenie, która już od grudnia wzrośnie

Kurs oline: Pokochaj wycenę rękodzieła – wciąż w promocyjnej cenie

Biblioteka Akademii Rękodzielnika – czyli wszystkie biznesowe kursy i inne materiały autorstwa Oplotki

Biznesowe (o)plotki – czyli dzień mastermindowy

Box tkacki – 2 w cenie 1 – wykorzystaj dla siebie lub na prezent

AAAA! No i nie zapominajcie o totalnie bezpłatnych warsztatach rękodzieła co poniedziałek o 18.30 na żywo na naszym kanale YouTube @OPLOTKI lub Facebooku!!!

Zapowiada się obiecująco: druty, koraliki Toho, makrama… ale po szczegóły odsyłam do zakładki wydarzeń na Facebooku lub do naszego kalendarza – sprawdzaj koniecznie, bo wkrótce pojawią się kolejne.