Szydełkujesz?

Chcesz się nauczyć?

Ten kurs jest dla Ciebie!

Doświadczenie zebrane podczas warsztatów nauki szydełkowania skondensowałam w jednym kursie.

Oprócz jego wyczerpującej zawartości, sezonowo dodaję masę bonusów.

Dla kogo jeszcze będzie odpowiedni ten kurs ?

Dla koleżanki, która chciałaby nauczyć się szydełkowania, ale nie masz cierpliwości, aby ją uczyć …

…a jesteś przekonana, że nie ma lepszego sposobu na stres codzienności, niż rękodzieło.

Dla mamy, cioci, siostry (…albo brata!), która podstawy zna, ale może odkryje szydełkowanie w bardziej nowoczesnym wydaniu i wydzierga coś dla Ciebie i najbliższych?

Czy może dla Ciebie, bo nie chcesz wydawać majątku na dodatki wnętrzarskie,

a Twoja kreatywna dusza podskórnie wyczuwa, że potrafisz zrobić je samodzielnie?

Dlaczego ?

Masz wszystko w jednym miejscu, nie błądzisz po odmętach internetu w poszukiwaniu potrzebnego filmiku.

Wiele bonusów, które dodaję z czasem – im wcześniej kupujesz, tym więcej bonusów „nazbierasz” bo dostęp do kursu jest nieograniczony.

Każdy moduł zawiera wiedzę z innego poziomu zaawansowania, dlatego i jako nowicjusz, i jako zapalony szydełkomaniak znajdziesz coś dla siebie.

Co zawiera kurs?

Moduł 1

 Seria filmików na temat szydełek, sznurków, włóczek, akcesoriów

Moduł 2

Podstawowe sploty oraz ich symbole.

Jak rozszyfrować schematy graficzne i opisowe.

Moduł 3

Proste projekty – puf, kosz, dywan prostokątny i okrągły.

Moduł 4

Zaawansowane projekty: mata do jogi, świecznik-wazon, puf z półsłupków, poduszka ze sznura, torba, torba z gotowym uchwytem

Jeżeli kupisz kurs już dziś, czeka Cię wiele niespodzianek!

Czapka wełny Merino

Torba

Torba gotowym uchwytem

Becik niemowlęcy

Serduszko

i weeeeeele innych, które sukcesywnie dodaję

Zamknięta grupa na facebooku,

gdzie przez otrzymujesz dodatkową pomoc

W grupie raźniej! Doświadczalnie przetestowałam, że praca w grupie maksymalizuje Twoje umiejętności. Korzystaj z nowych znajomości – w grupie poznasz osoby, które bedą na tym samym etapie nauki i na pewno będziecie motywować siebie na wzajem.

Nie zwlekaj!

Szydełko nie ucieknie,

…ale kolejny dzień bez przyjemności twórczego dziergania już niestety tak…

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś 🙂

Świetnie! Tego właśnie mi potrzeba!

Kim jestem i dlaczego to robię?

Na co dzień pracuję jako architekt wnętrz, ale głęboko wierzę, że każdy z nas ma w sobie dar kreowania przestrzeni wokół nas. Rękodzieło to proste i efektowne narzędzie, które pozwala na samodzielne projektowanie nawet najbardziej spektakularnych dodatków. Jestem przekonana, że przy pomocy tego kursu przestaniesz wydawać majątek na elementy wystroju, które spokojnie dostosujesz do swoich potrzeb, zaprojektujesz i wykonasz własnoręcznie. Lepszego czasu nie będzie! Dzięki zamkniętej grupie dla kursantów rozwiejesz wszelkie wątpliwości związane z projektowaniem szydełkowych dodatków.

Podejmujesz wyzwanie?

Co mówią o naszej współpracy kursantki?

Kurs, jak dla mnie, super. Od Ciebie nauczyłam się, jak używać szydełka. Super „odmóżdża”, kiedy wieczorkiem siadasz liczysz oczka i jeszcze tworzysz coś, co Ci zostaje.

Ewa Grabińska-BocianKursantka pierwszej edycji kursu

Kurs spełnił wszystkie moje oczekiwania. Podszkoliłam swoje mizerne umiejętności pracy na szydełku. Dałaś w tym kursie solidne podstawy do własnej pracy. Wzory, które udostępniłaś to dokładnie to, czego potrzebuję. Nagrania video pokazały Cię jako osobę ciepłą, przyjazną i solidną. Jeśli będzie kurs pracy z obręczą na pewno się na niego zapiszę.

Ewelina CichowskaKursatka pierwszej edycji kursu
Nauka szydełkowania od Agnieszki to prawdziwa przyjemność. W atmosferze dobrej zabawy tłumaczy cierpliwie każde zawiłości splatania włoczek, sznurków i innych materiałów. Agnieszka ma doskonały gust, zmysł i pomysły. Oraz charyzmatyczną osobowość. Jej kursy są bardzo skuteczne.
Małgorzata Strzeleckawłaścicielka marki Zaplatajka

Kursy u Agnieszki dają nie tylko wiedzę i umiejętności ale również uskrzdlają. Jestem szczęśliwa, że Oplotki stanęły na mojej drodze. Pasje nabierają znaczenia.

Dorota Chojnackaspecjalistka od artystycznego recyclingu
Agnieszka pomogła mi przypomnieć sobie jak działa szydełko i zaraziła mnie zapałem i energią do działania w tym temacie tak bardzo, że mam wyrzuty sumienia, kiedy nie mam czasu na szydełkowanie 🙂 Na warsztatach panuje przemiła atmosfera, czuję się na nich tak, jakby uczyła mnie wieloletnia przyjaciółka. Z każdych zajęć wychodzę z dużą porcją wiedzy i głową pełną pomysłów na następne robótki. Serdecznie, pracowicie i kreatywnie! Gorąco polecam!
Ewa Kegelkursantka, obecnie nałogowa szydełkomaniaczka
Kiedy poznałam Agnieszkę jeszcze bardziej pokochałam rękodzieło. Kursy, warsztaty u Agi to przyjemność. Szydełkowanie, miła rozmowa, energia, wielka pasja to właśnie cała Agnieszka i jej oplotki. Serdecznie polecam wszystkim, którzy już kochają rękodzieło i tym, którzy dopiero poznają i zaczynają wchodzić w ten magiczny i wyjątkowy świat małych i dużych dzieł sztuki.
Marta Bieńmistrzyni filcowania, nauczycielka nauczania przedszkolnego

Na szydełkowe spotkanie z Agnieszką trafiłam parę miesięcy temu. I to,co mnie zachwyciło to przede wszystkim to, że ktoś w końcu tak jak ja kocha rękodzieło i rozumie, jak wiele radości daje tworzenie czegoś własnego. Warsztaty z Oplotki to nie tylko nauka szydełkowania, to nauka, że możemy mieć czas tylko dla siebie, że możemy stworzyć coś, co zachwyci innych. Agnieszka to osoba, z którą kontakt łapie się niemal natychmiast przez co nauka jest bardzo łatwa i przyjemna. Nie wstydzę się zapytać o to samo po raz dziesiąty, jeśli nadal nie rozumiem. I chyba własnie o to chodzi, bo przecież to ma być przyjemność, a nie „obowiązkowa lekcja”.

Michalina LabonFotografka, właścicielka Mishka Studio

Warsztaty z Agnieszka to sama przyjemność. Ma bardzo dużą wiedzę i sporo cierpliwości. Jest miło, wesoło, relaksująco a dla każdej mamy to bardzo ważne- wyjsć i sie zrelaksować a przy okazji poznać nowe osoby i co najważniejsze zdobyć wiedzę, która można przekuć na pasje. Polecam z czystym sumieniem i zachęcam.

Joanna Sudnikwłaścicielka pracowni florystycznej KWIATOTEKA

Agnieszka to totalna szydełkomaniaczka swoją pasją i energią zaraża ludzi do działania. Warsztaty z Oplotkami to super przyjemność dla tych co już szydełkują i tych którzy chcieli by zacząć szydełkować.

Justyna Renn

Dołączysz do nas?