Tutaj przeczytasz, jak

Stowarzyszenie Oplotki

może wspomóc Ciebie

===> Współpraca

Projekty realizowane przez Stowarzyszenie:

.

===>OPLOTKI POP-UP

.

===>Świąteczny Targ OPLOTKI

.

===>SKLEP

(tu znajdziesz prace członków stowarzyszenia)

.

.

A kto aktualnie aktywnie działa w ramach naszego stowarzyszenia?

Aga – przewodnicząca stowarzyszenia.
Architekt z wielką słabością do rękodzieła. Głodna spotkania z ludźmi, którzy, jak ona, uwielbiają satysfakcję płynącą z brania spraw w swoje ręce. Sama często prowadzi warsztaty szydełkowania i makramy, ale spotkacie ją z dużym prawdopodobieństwem na każdym z oplotkowych warsztatów. To ona zajmuje się poszukiwaniem nowych członków zespołu OPLOTKI i dba o społeczność „naszych” rękodzielników – tutaj znajdziesz więcej informacji, o tym, jak możesz skorzystać z zasobów jej wiedzy i doświadczenia. 
Justyna – członek zarządu stowarzyszenia, nasz dyżurny spec od drutów.
Jeżeli jeszcze nie udało Ci się opanować tej techniki, koniecznie zaglądaj na nasze warsztaty. Robienia na drutach nauczyła się dawno temu od koleżanki. Zawsze lubiła patrzeć na jej płynne ruchy. Postanowiła spróbować i zupełnie przepadła. Powolne, płynne niby jednostajne ruchy sprawiają jej ogromną radość. Miękkość włóczki , powtarzalność ruchów, ciche uderzenia drut o drut i powstaje coś nowego, wyjątkowego.
Karolina – przybliża nam magię kilimów i makatek –warsztaty tkania z  Karoliną to czysta magia… powolne…monotonne ruchy pełne spokoju…długie, misterne godziny, które prowadzą do efektów zapierających dech… Więcej o Karolinie znajdziesz tutaj.

Marta– Bogini cierpliwości…szczególnie w kontaktach z dziećmi i nasza
mistrzyni filcowania.


Magda – właścicielka firmy Jagga Zone. Na co dzień mama dwójki dzieci oraz szczęśliwa mężatka. „Spełniam się w roli mamy, żony i domowej projektantki mody. Zawodowo tworzę dla dzieci i dorosłych, szyję ubrania, poduszki okolicznościowe, dodatki do wnętrz oraz realizuję projekty na indywidualne zamówienie”. W stowarzyszeniu Oplotki zajmuje  się sklepem internetowym, prowadzi warsztaty, a także dzięki inspirującym dziewczynom ze stowarzyszenia  próbuje swoich sił w szydełkowaniu.

Czy to miejsce czeka na Ciebie?   Jeżeli tworzysz, chcesz dzielić się swoimi umiejętnościami w formie warsztatowej lub czujesz, że Twój wkład ubogaci w jakiś sposób naszą grupę – śmiało pisz agnieszka@oplotki.pl

………………………………………………………………………………………………………………………………

O-plotki to cała społeczność twórców rękodzieła. Zobacz, jakie cuda kryją się w szufladach, schowkach i domach naszych przyjaciół…

………………………………………………………………………………………………………………………………

Odpis_KRS

STATUT OPLOTKI_tekst jednolity_12.11.2019

A tutaj przeczytasz więcej o możliwościach współpracy z OPLOTKI