Mocny plan na wrzesień, czyli ostatnia prosta kampanii

rozkład jazdy książka

Wydaje się, że dopiero wczoraj pisałam o niesamowitym skoku do 100%, a nasz licznik znów szaleje. Już szukamy najlepszych rozwiązań, żeby za to wielkie wsparcie, które dostajemy, powstał najlepszy pod słońcem audiobook (być może się powtórzę, ale lepiej tak, niż nie wspomnieć – będzie on zawierał trochę więcej niż papierowa wersja książki). 150% już prawie zdobyte i czujemy, że lada moment znów krzykniemy: Mamy to!

Ale czy to oznacza, że nic się nie będzie działo? A gdzież tam? Plan wrześniowy jest bardzo intensywny. Wspierający już otrzymali na swoje skrzynki ankietę, a w niej 3 opcje do wyboru i decydują, która wersja okładki ujrzy światło dzienne. A od 9.09. rozpoczynamy odliczanie do końca kampanii. Możesz mi wierzyć na słowo, że sporo będzie się w naszych miejscach działo.

 

Wprost nie możemy się doczekać, żeby zacząć się dzielić tym, jak wyglądają kulisy publikacji, ale musimy z tym poczekać, bo w Europie problem z dostępnością papieru, w magazynach pustki, a my zmagamy się ze stresem, by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Jednak już mogę powiedzieć, że z tego procesu wydawniczego uzbierało się tyle treści, iż spokojnie starczy na kolejną książkę albo może i sagę!😊

 

Do zobaczenia w sieci

Ania i zespół Oplotki