Co się będzie działo w lipcu? Mamy dla Was nowy rozkład jazdy!

Nieważne czy lipcowy żar leje się z nieba, czy też letni deszczyk oczyszcza powietrze. Lipiec to wakacje i czas odpoczynku. W Oplotkach również!

 

Ale to nie znaczy, że nic nie będzie się działo, a już na pewno, że będzie tu nudno. Przecież kampania trwa w najlepsze i jesteśmy już o włos od przekroczenia kamienia milowego – progu 50% (tu powinno być słychać nasze okrzyki radości 😉)

Dołącz do grona wspierających teraz, to jeszcze zdążysz wziąć w wyjątkowym wydarzeniu, które szykuje się z tej okazji!

I koniecznie zobacz, co czeka nas w lipcu!

 

 

Ale tak właściwie … to przede wszystkim chciałam Ci dać cynk… nie wiem, czy powinnam, ale co tam… (najwyżej Aga zmyje mi głowę 😉) tylko wykorzystaj go póki czas!

Jedna z nagród – całkiem wyjątkowa – może za chwilę zniknąć z puli. Mam na myśli książkę z siatą makramową. To, że makrama wciąż święci triumfy we wnętrzach i dodatkach – to raz! A dwa! Tę siatę wyplecie ktoś z zespołu Oplotki! I tak! To jest wyjątkowa sytuacja, bo choć zajmujemy się rękodziełem, uczymy go i wspieramy twórców, to już raczej rzadko produkty spod naszej ręki są do zgarnięcia.

 

Nie zastanawiaj się! Dołącz do kampanii, wesprzyj nasz projekt i złap książkę z siatą dla siebie (na prezent również się nada).

Oczywiście inne nagrody też są świetne, więc jeśli nie siata, wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Ach! I nie zapomnij dołączyć do wyzwania na IG (tutaj znajdziesz szczegóły: https://www.instagram.com/p/CQ0M59IIOcG )

 

CO SIĘ DZIAŁO W TYM TYGODNIU Z NASZĄ KSIĄŻKĄ?

  1. Live gdzie nasza Aga robi update tygodniowy na YT https://www.youtube.com/watch?v=UX8dJadAODQ i również na IG https://www.instagram.com/tv/CRGy0f1o3_o/?utm_source=ig_web_copy_link
  2. Kolejny wspierający Błażej (na Ig https://www.instagram.com/p/CRD3-wHorst/ lub na Fb https://www.facebook.com/oplotki/posts/4056208657761297 )
  3. Nasza graficzka Natalia zaczęła pracę nad ilustracjami do książki!
  4. Drugi odcinek podcastu z książką, a w nim rozmowa z Agnieszką Piekarską „O tej chwili, która zmieniła wszystko” (oplotki.pl/agnieszka-piekarska-o-tej-chwili-ktora-zmienia-wszystko)

 

Dziękujemy, że jesteście!

Pozdrawiam

Ania, zespół Oplotki