Zbliżamy się do 50% naszej kampanii !

Tak to się dzieje! Zbliżamy się do 50% naszej kampanii !

Teraz jest najlepszy moment, żeby do nas dołączyć, gdyż przygotowujemy specjalne wydarzenie tylko dla wspierających !

Dlaczego jest tak ważne świętowanie tych 50% ?

Jeśli spojrzymy na całą kwotę progu pierwszego kampanii, to może się zrobić słabo przez moment, dlatego z całym zespołem i wsparciem, które mamy idziemy powoli krok po kroku do większego celu.

Zaplanowaliśmy kamienie milowe, które pozwalają nam tak naprawdę nie zwariować, ale też celebrować proces tej kampanii i świętować właśnie te mniejsze cele jak 30%, 50%,80% no i całe 100% !

 

 

Ale co to będzie za specjalne wydarzenie dla wspierających? To właśnie sprawdzamy teraz, gdyż w newsletterach dla wspierających zaczynamy marzyć i planować czy chcemy się spotkać na ploteczki i poznać bliżej, a może chcemy super warsztat o marzeniach, planach i celach, czy panel dyskusyjny o biznesie, sukcesie, porażkach, czy… mogłabym tak wymieniać bez końca, by właśnie pokazać, że ta kampania jest o was! O naszych wspierających, dla których mamy masę ciekawych akcji i już nie możemy się doczekać do tych 50%, by spotkać się na żywo!

W następnym wpisie podzielimy się z wami rozkładem jazdy na lipiec, możliwe, że znając już datę naszego wydarzenia ze wspierającymi? Kto wie!

Dołącz do nas, kupując dowolną nagrodę i nie przegap okazji bycia w gronie pozytywnie zakręconych osób, które przez wsparcie tej akcji i danie nam szansy wydania książki łączą się z innymi osobami, które manifestują swoje marzenia i realizują je razem.

_________

CO SIĘ DZIAŁO W TYM TYGODNIU Z NASZĄ KSIĄŻKĄ?

  1. Nasza Marta na IG stories opowiadała o naszym wyzwaniu #wtwoichrekach gdzie pokazujemy wasze marzenia i zrobiła super wpis, który krok po kroku prezentuje jego zasady tutaj
  2. Live gdzie nasza Aga robi update tygodniowy tutaj
  3. Kolejna wspierająca Kasia pojawiła się na naszych profilach w ramach akcji Czwartki ze wspierającymi tutaj
  4. Nasza książka przeszła proces redakcji, zaczyna korektę, a my również zaczynamy pracę nad ilustracjami do książki i oficjalnie mamy super zespół, który zrobi nam nieziemski skład książki!
  5. Aga zaczęła wakacyjne podcasty z książką, zobacz pierwszy tutaj
  6. Z jakiego wsparcia Agnieszka korzystała, pisząc książkę? Zobaczcie tutaj live z Małgosią Żebrowską

 

Dziękujemy, że jesteście!

Pozdrawiam

Olga, zespół Oplotki