Ostatnie godziny kampanii!

To już naprawdę ostatnie godziny kampanii! Naprawdę! Nikt z nas nie sądził, że ten czas tak szybko upłynie. Czas nawiązywania kontaktów z nowymi ludźmi, nowe relacje te biznesowe i te prywatne, mnóstwo wydarzeń i dobrej przy tym zabawy… z resztą odrobinę tej magii, możesz zobaczyć na naszym profilu FB, gdzie przez ostatnie dni publikujemy moc inspirujących rozmów.

 

Ale koniec dopiero jutro!

Ten weekend, to już ostatnia okazja, żeby dołączyć do grona wspierających – zgarnąć egzemplarz samej książki albo książkę z którąś z nagród. Niektóre z nich już się nie pojawią – polecam zerknąć do tego wpisu na Instagramie lub na Facebooku. Po tym weekendzie również sama książka nie będzie już dostępna – być może nie na zawsze, ale w tym roku z pewnością.

 

Dobra! Ale o czym jest ta książka?

Przez ostatnie 3 miesiące staraliśmy się o tym sporo mówić, ale wiem, że czasem chochliki informacyjne zakłócają przekaz. Dlatego jeszcze raz wszystko w pigułce — jeśli wciąż nie wiesz, czy oplotkowa książka jest dla Ciebie, koniecznie zajrzyj na nasz blog do wpisu „Dla kogo jest ta książka?” Jeśli wolisz słuchać, polecam ostatni odcinek podcastu.

 

A może przekona Cię przesłuchanie jednego z rozdziałów? W tym tygodniu wszyscy wspierający również Ci, którzy wybrali „wirtualne wsparcie” i wrzucili do naszej skarbonki choćby 5 zł – otrzymują jeden rozdział z książki w wersji audio. W ten sposób również możesz sprawdzić, czy to coś dla Ciebie i jeśli uznasz, że tak — zdążysz zamówić egzemplarz dla siebie.

 

Z jednej strony, łza się w oku kręci, że to już koniec… Ale ogromną radość niesie fakt, że nasz projekt otrzymał tak wspaniałe wsparcie ze strony naszej społeczności.

Jeszcze mas szansę, aby dołączyć do tej niesamowitej, inspirującej i motywującej do działania grupy.

 

Gorąco zachęcam

Ania wraz z zespołem Oplotki