Dlaczego warto wspierać?

książka o rękodziele

 

Dlaczego warto wspierać?

Czy odpowiedź na to pytanie jest prosta, jednoznaczna i oczywista?
Okazuje się, że tak. To jest ten moment, gdy widzisz ogrom wsparcia, jakie mogą i dają Ci inni. To dzięki Wam książka „Oplotki. Sukces handmade” ujrzy światło dzienne…

Dlaczego tak wiele osób wsparło Oplotkową kampanię? Postanowiłam zapytać u źródła…

 

 

Oplotki to ekosystem sprawiający, że pomysły i idee kiełkują doglądane Twoim fachowym okiem Agnieszko i całego zespołu. Skoro umożliwiasz urzeczywistnienie niewyraźnych planów i domysłów, w moim interesie, jak i innych wspierających leży, by powstały kolejne wartościowe materiały, by spełniały się marzenia tych osób, które pomagają spełnić te nasze. One napędzają kolejne plany, śmiałe decyzje i rozsądne ich wykonanie. Jeśli w ten sposób mogę przysłużyć się rozwojowi Oplotek, oznaczać to będzie, że wesprę społeczność, która wspiera mnie.

Alicja Cieślikowska-Maciak, twórczyni marki @starlation.art

 


 

Obserwuję Oplotki od dawna. Inspirujesz mnie Agnieszko i zarażasz energią do działania. 🙂 Pokazujesz, że warto zajmować się rękodziełem i spełnianiem własnych marzeń. Cieszę się, że mogę wesprzeć ten projekt, a zarazem realizację Twojego marzenia. Nie mogę się już doczekać tej książki!

Dorota Witowska, właścicielka marki @weaving.long.story

 


 

Bardzo lubię Oplotki i Twój optymizm Agnieszko! Pokazujesz, że handmade w Polsce ma ogromną wartość i powinien być doceniany! Wspierasz rękodzielników, przekazujesz swoją wiedzę innym i sporo się od Ciebie nauczyłam. Bardzo lubię też Twoje „rozgadanie” 😊 Książka pokaże nam zaplecze i to, że można rozwinąć skrzydła i osiągnąć sukces. Będzie inspiracją dla innych. Trzymam kciuki i nie mogę się doczekać się książki!

Aneta Dersley, twórczyni marki @anetadersley

 

 

książka o rękodziele  

 

Oplotki znam od dawna, bardzo dużo się od Ciebie nauczyłam i totalnie Cię podziwiam. Przyznam jednak, że korzystałam głównie z darmowych treści i kursów. Skoro pojawiła się możliwość wsparcia Oplotkowej książki, to nie zastanawiałam się nawet chwili. Chcę pomóc spełnić Wasze marzenie o wydaniu książki, a przy okazji odwdzięczyć się za bezcenną wiedzę, którą dostałam od Was. Jestem też „molem książkowym”, więc nie wyobrażam sobie nie mieć Waszej książki na półce. Zresztą kto zna Oplotki choć trochę, ten wie, że w książce na pewno znajdziemy samo „mięsko”.

Eliza Klonowska, właścicielka marki @madebyjaga

 


 

Nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej. Oplotki to mój drugi dom, wartości, które są sercem Oplotek, są również ważne dla mnie i ta książka o nich mówi. Sukces można definiować na wiele różnych sposobów. Niestety dość często wybieramy te narzucone z zewnątrz. Pokazujesz, że trzeba sięgać do swojej intuicji, że można być wierną sobie i osiągać cele — te biznesowe i nie tylko. Wielu osobom potrzeba takiego przykładu.

Anka Chmielewska-Stadnik @achzbiorbzdur

 


 

Nie mogłabym postąpić inaczej! Zawsze kibicuję osobom, które pragną spełniać swoje marzenia! Poza tym odkąd poznałam Cię bardziej dzięki Akademii Rękodzielnika, wiem, że ta książka to będzie totalna petarda. Wiedza, którą przekazujesz, jest bezcenna i jeżeli zawrzesz ją również w książce, to wiem, że będzie to bestseller 😊 Poza tym… osobiście bardzo lubię cały Zespół Oplotkowy, dlatego chciałam Wam po prostu pomóc i odwdzięczyć się za to, co dostaje od Was.

Ania Mikołajczyk, twórczyni marki @zlap_zajaczka

 


 

Wsparłem kampanię wydania książki, ponieważ od początku spodobała mi się ta inicjatywa. Przez ostatni rok poznałem Oplotki, Ciebie Agnieszko, Martę i uważam, że jak ta ekipa zabierze się za wydanie książki o swojej pasji, to musi wyjść z tego coś ciekawego. Chętnie dowiem się z książki, jak wyglądały kulisy budowania obecnej pozycji oraz ile kosztowało to pracy i poświęceń.

 

Błażej Danielewicz, czyli String Man! Właściciel @string_art_nuance

 


 

Krótko — bo wierzę, że kiedy czegoś się chce, to przy wsparciu innych uda się to zrealizować! Mam nadzieję, że dzięki temu dałam Ci, choć mały podmuch wiatru w żagle. Poznałyśmy się dzięki warsztatom, spodobał mi się Twój optymizm, zaangażowanie i sposób patrzenia na świat (no i fantastyczny zespół!), więc postanowiłam pójść w Twoje ślady. Oczywiście z niecierpliwością czekam na książkę! Już czuję jej zapach 😁. Zachęcam też wszystkich do pomocy warto dołożyć swoją cegiełkę 🥰.

Kasia Małkowska, którą na IG znajdziecie jako @katmalk

 


 

Znając Cię, będzie to wyjątkowa i niepowtarzalna książka. Poza tym dotyczy rękodzieła, które jest moją pasją, dotyka „mojego” świata. Budując Oplotki udało Ci się osiągnąć sukces właśnie na bazie rękodzieła, więc tym bardziej jestem ciekawa, co kryje w sobie ta książka. Fajnie jest komuś pomóc spełnić jego marzenia! 😊

Ania Żurowska @anna.makiaart

 

książka o rękodziele  książka o rękodziele