Mamy 100%! Co dalej?

książka oplotki

Przede wszystkim w imieniu Zespołu Oplotki dziękuję najmocniej i najgoręcej, jak to tylko możliwe, wszystkim wspierającym, bez których nie moglibyśmy się cieszyć tym ogromnym sukcesem. Dziękuję za każdą złotówkę, ale też za zaangażowanie, uczestnictwo w webinarach, wyzwaniach, za obecność w naszych miejscach, za to, że po prostu jesteście z nami.

Zdobycie 100% kwoty założonej w pierwszym progu gwarantuje, że książka Oplotki. Sukces handmade zostanie wydana. Ale to jeszcze nie koniec! Walczymy o więcej, a nasz cel ustawiamy na 150%.

Kampania trwa do 19.09 i do tego czasu wciąż można zaklepać swój egzemplarz książki. Można też wybierać z poszerzonego zestawu nagród o te, które były przewidziane dla drugiego progu.

Naszym celem jest zdobycie 150%, co umożliwi nagranie i wydanie audiobooka. Możesz liczyć na to, że ten audiobook będzie zawierał więcej niż tylko treść zapisaną w książce. Będzie w nim również garść dodatków zza kulis powstawania książki oraz kampanii crowdfundingowej i treści, która do książki już się nie zmieściła.

Po kilku tygodniach kampanii, kiedy lepiej poznaliśmy naszą społeczność i jej potrzeby, zdecydowaliśmy, że nie będziemy wydawać książki w języku angielskim. Zrozumieliśmy, że to nie jest nasz priorytet. Nie wykluczamy, że to kiedyś nastąpi, ale nie będziemy jej wydawać teraz.

Kampania crowdfundingowa to żywy proces i nasi wspierający tworzą go z nami. Uczymy się, poznajemy, pytamy, sprawdzamy. Stąd te zmiany.

 

O książce, o kampanii – czym jest, dlaczego taka forma finansowania, na czym polega, ale również o nowych nagrodach, o zmianach Agnieszka przygotowała cały webinar: Książka Oplotki? Pierwsze słyszę!

 

 

Kliknij tutaj, aby obejrzeć go na Facebooku

Kliknij tutaj, aby obejrzeć go na YouTube

 

Przypominam, że kampania trwa do 19.09. i to jedyna okazja, aby kupić książkę w tym roku i aby kupić ją w opcjach z dodatkowymi nagrodami i w aktualnej cenie.

 

A już za tydzień przedstawimy plan działań na wrzesień.

 

Do zobaczenia w sieci

Ania i zespół Oplotki