Jesteś ośmiornicą? Ja jestem! Wokół mnie krążą miliony projektów i pomysłów, którymi chciałabym się zająć. Tu. Teraz. Natychmiast. Czy mogę złapać je wszystkie? A może powinnam skupić się tylko na jednym z nich? O tym, którą ścieżką podążyć porozmawiałam z Agatą Dutkowską, założycielką Latającej Szkoły. Bo nikt nie zna się lepiej na ośmiornicach i osobach multipotencjalnych niż ona 🙂

Latająca Szkoła Agaty Dutkowskiej

Z wielką satysfakcją przyglądam się, w jaki sposób Agata wspiera kobiety, jak kobiety przy niej „rosną” i się rozwijają.

Agata pokazuje, że każda z nas jest unikalna, tak samo jak unikalny jest każdy biznes. Jeśli wydaje Ci się, że jesteś jedną z wielu rękodzielniczek, copywriterek, graficzek etc., zapisz się do newslettera Agaty, a szybko zobaczysz, jak bardzo się mylisz 🙂

Od zawsze powtarzam, że w kobietach drzemie prawdziwa moc. Gdyby nie kręgi kobiet, na które lata temu przychodziła Agata, nie byłoby Latającej Szkoły… Jak to? Przeczytaj historię Latającej Szkoły i zobacz, jak wielkie opowieści rodzą się w małych artystycznych pracowaniach (wiesz, że Agata jest absolwentką ASP?).

ROZMOWA agata dutkowska oplotki (1) ROZMOWA agata dutkowska oplotki (1)ROZMOWA agata dutkowska oplotki (1)ROZMOWA agata dutkowska oplotki (1)

Projekt Ośmiornica

Ośmiornice to osoby, które mają dużo zainteresowań i nie wiedzą, w co włożyć swoje macki. Agata Dutkowska dobrze wie, jak to jest, dlatego stworzyła autorskie narzędzie, które pomaga się w tym wszystkim odnaleźć. Ważne, żeby spojrzeć na siebie i na swoje projekty z lotu ptaka, zrobić tzw. mapowanie.

My kobiety bardzo często jesteśmy obarczone toksycznymi wzorami, ograniczone schematami, z których ciężko się wydostać. Znasz to? Najpierw inni, potem Ty. Dajesz dużo dla innych, ale siebie stawiasz zawsze na ostatnim miejscu… Czujesz, że czas to zmienić? Zacznij od wysłuchania mojej rozmowy z Agatą – jestem przekonana, że odnajdziesz w niej nutkę inspiracji i niezłego kopa do działania.

 

Chcesz poznać więcej podobnych historii? Zapisz się na listę osób zainteresowanych książką Oplotki, którą wciąż i nieustannie piszę dla Ciebie 🙂

Link do zapisu: https://oplotki.activehosted.com/f/67

Agnieszka