,

Jak znaleźć wzory na Pinterest?

To chyba jedno z najczęściej zadawanych pytań w naszej szydełkowej społeczności: „Jak znaleźć wzory na Pinterest?”.

Oczywiście kojarzymy platformę Pinterest jako źródło niewyczerpanych zasobów inspiracji rękodzielniczych. Od pięknych kompozycji kolorów poprzez nieprzebrane zasoby materiałów po bezpłatne i płatne wzory szydełkowe.

Szydełkowanie nie jest oczywiście jedyną techniką, której twórcy licznie reprezentują społeczność Pinterest. Wystarczy wpisać poszukiwane hasło w wyszukiwarkę Pinterest i w ciągu kilku sekund na wyciągnięcie dłoni znajdziemy szydełkową Peppę krok po kroku (ostatnie życzenie mojej córci) albo Celestię (koniecznie ze skrzydłami, nie wiem, czy podołam), albo któregoś ze smoków z ostatniej fascynacji kreskówkowej braci.

jak znalezc wzór na pinterest

Wyszukaj odpowiedni wzór na Pinterest

Wystarczy wpisać, chwilę poszperać, a  potem tylko łapać się za portfel, jeżeli wzory na Pinterest są płatne… I łapać ponownie, kiedy czas zamawiać odpowiednie kolory włóczki.

A potem długie godziny rozkminy i dziergania. Ale uśmiech na twarzy córki – BEZCENNY!

jak znalezc wzór na pinterestjak znalezc wzór na pinterest

Przyznam, że na wzory szydełkowe na Pinterest wydałam majątek (nie zliczę tych, które kupiłam i które czekają na dysku komputera na czasy, kiedy doba rozciągnie się do 72 godzin).  Podczas przeszukiwania czeluści pinterestowych zasobów znalazłam tyle rękodzielniczych skarbów, że uratował mnie chyba tylko limit na koncie.

A co gdyby to TWOJE PRODUKTY znalazły się po drugiej stronie???

Oczywiście kupuję nałogowo od twórców, którzy obecni są na Pinterest. Kilka lat temu mnie olśniło! Skoro ja kupuję, to na pewno nie jestem jedyna. A co gdyby tak inni kupowali ode mnie? Ten moment zmienił wszystko! Jak pomyślałam, tak zrobiłam.  Zaczęłam maniakalnie czytać dział Pomoc platformy Pinterest. Anglojęzyczne artykuły na temat strategii promocji swojej działalności i produktów połykałam jak szalona. I tak (skracając tę rzewną opowieść) jestem w punkcie, kiedy poczułam, że czas się podzielić tą wiedzą z Tobą!

Ta platforma nie zmusza do produkowania postów, które znikają po kilku dniach w feedzie. Nie nakazuje tworzenia nowych fotek, grafik, tekstów. Choć warto, to skuteczne okazuje się regularne pinowanie (czyli udostępnianie na Pinterest) swoich treści ze sklepu internetowego, strony www czy social mediów, na których już i tak jesteś.

Po ludzku – to tam możesz nadać treściom, które już masz drugie życie.

jak znalezc wzór na pinterest jak znalezc wzór na pinterest

Brzmi zbyt pięknie, aby było prawdziwe?

Racja – nic nie zadzieje się samo. Pinterest kocha minimalny wysiłek, ale regularny i ”z głową”.

Czujesz, że to coś dla Ciebie?

Chcesz się po prostu przekonać, czy to działa?

Zapisuj się koniecznie!

Lada chwila ruszamy z wyzwaniem dotyczącym promowania swojej działalności na platformie Pinterest!

Tutaj znajdziesz szczegóły:

 

jak znalezc wzór na pinterestjak znalezc wzór na pinterest

#