KIM SĄ NASI WSPIERAJĄCY I CO PO 100%?

Dzisiejszy wpis miał obwieszczać nasz plan na zbliżające się powoli 80%, a tu TAKA NIESPODZIANKA!

Mamy To!!! Pierwszy próg został przekroczony! Czeka nas wielkie świętowanie… ale po kolei. 🙂

Uff! Emocje wciąż grają, ale tak! Tak! Tak! Książka Oplotki. Sukces handmade dzięki wspaniałej wspierającej nas społeczności zostanie wydana!

I idziemy po więcej!

 

 

Ok! Radość radością, ale dotknijmy stopami ziemi (choć na chwilkę) i wróćmy do tego, co było w planie po zdobyciu kamienia milowego 80%.

Pamiętasz?

Tak! Okładka! Będziemy wybierać, przebierać, decydować 😊 Tylko prośba – daj nam jeszcze chwilkę, żeby nasza Natalia przygotowała materiały. Twoja pomoc będzie niezbędna, bo jak znam Natalię, swoimi propozycjami rzuci nas na kolana tak, że wybór będzie bardzo trudny 😉.

Oczywiście opcje do wyboru otrzymają w newsletterze (31.08) tylko nasi wspierający, więc jeśli wciąż nie ma Cię z nami na pokładzie, to zapraszamy!

 

A teraz obiecana promocja, czyli o tych, którzy wzięli udział w networkingu z okazji urodzin Agi i zaprezentowali swoją markę.

 

Agnieszka Janicka & Jowita Woś-Tudaj z MANUAL&NATRUAL

Naszym celem jest promocja i sprzedaż polskiego rękodzieła. Dzięki projektowi Manual&Natural  umożliwiamy jego zakup klientom z całej Europy . Pierwsza strona startuje na przełomie października i listopada na rynku Niemieckim. W związku z tym zapraszamy twórców rękodzieła do zgłaszania swoich  produktów. Nie pobieramy żadnych prowizji ani opłat. Projekt finansowany jest w całości  z własnej marży. Jeśli chcesz skorzystać z projektu napisz do nas na adres biuro@manualandnatural.de wyślemy Ci wszystkie szczegółowe informacje dotyczące współpracy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Śmiało! Świat czeka na Twoje cuda!

www: http://handmade.ata.com.pl/

FB: Manual&Natural

 

Agata Stróżyk ze Światy Agaty

Tworzy, choć lepiej pewnie powiedzieć, że czaruje szydełkiem piękne rzeczy, które chętnie rozdaje bliskim. Rękodzieło jest jej odskocznią od świata codziennych spraw, ale z rosnącym apetytem na więcej.

Ig: @swiaty_agaty

 

Katarzyna Małkowska z KATMALK

To wulkan pozytywnej energii, tworzy szydełkiem oraz sznurkiem, a już niedługo planuje otwarcie własnego sklepu i właśnie dołączyła do Akademii Rękodzielnika!

Ig: @katmalk

Fb: https://www.facebook.com/Malkowska.Kasia

 

Aneta Dersley

Jest absolwentką naszej oplotkowej Akademii Rękodzielnika. Samodzielnie projektuje i stempluje wzory na tkaninach, z których szyje wyjątkowe poszewki na poduszki, obrusy, zasłony i inne tekstylia, które cudnie kolorują wnętrza.

Poza tym Aneta uczy technik block-printing i lino-printing, czyli stemplowania na materiale za pomocą stempla wykonanego na podkładzie do linorytu, z drewna, a nawet ziemniaka! Z tak powstałej, oryginalnej tkaniny możesz uszyć co tylko zechcesz!

www: https://anetadersley.com

Ig: @anetadersley

Fb: Aneta.Dersley

 

Siostry Magdalena Kowiel i Marta Maruniewiczz z Sislight

Sislight to stworzona przez 2 siostry polska marka, ręcznie robionych świec sojowych, które z dbałością o każdy szczegół są tworzone domowej manufakturze.

Świece produkowane są z 100% naturalnego wosku sojowego, certyfikowanych, wegańskich zapachów oraz bawełnianego knota.Słoiczki produkowane są przez polską hutę szkła, a do ich dekoracji używane są farby wodorozcieńczalne, które są przyjazne środowisku naturalnemu. Pokrywki korkowe to również w 100% materiał naturalny, pozyskiwany z kory dębu. Co istotne, korek ten pozyskiwany jest bez uszkadzania drzew. Oprócz szeregu praktycznych zastosowań (jak na przykład podstawka pod świecę nieprzewodząca ciepła, a tym samym chroniąca podłoże, na którym stoi świeca), ma również sporo walorów dekoracyjno – estetycznych.

Te świece to produkt prawdziwej pasji do rękodzieła. Pięknie prezentują się w każdym wnętrzu, ich zapach pobudza zmysły, poprawia samopoczucie. Polecają się jako oryginalny prezent – dla kogoś bliskiego lub dla siebie.

www: https://sislight.pl/

FB: @SislightSoyCandles

Ig: @sislight_soy_candles

 

Anna Mikołajczyk ze Złap Zajączka

Uczestniczka Akademii Rękodzielnika. Swoją przygodę z szyciem Ania rozpoczęła 8 lat temu, kiedy dostała od babci pierwszą maszynę. Najpierw szyła zajączki tylko dla dzieci znajomych oraz przyjaciół. Z każdą kolejną zabawką dopracowywała proces szycia i wykańczania, by dziś uszczęśliwiać młodszych i tych nieco starszych przecudnymi zajączkami o wyjątkowych, ręcznie haftowanych pyszczkach.

Co więcej, zapragnęła, aby każdy, kto zechce, mógł uszyć taką przytulankę samodzielnie. Pierwsza edycja kursu jest teraz testowana przez spore grono amatorów szycia. Ale kolejne edycje zapewne już wkrótce.

Ig: @zlap_zajaczka

Fb: Złap zajączka

 

Eliza Klonowska z Made by Jaga

Eliza jest dziewiarką i pomaga spełniać wełniane marzenia. Tworzy ręcznie dzierganą odzież, akcesoria i swetry dla psów, a jak sama podkreśla — najbardziej lubi realizować zamówienia indywidualne.

Każdy produkt jest stworzony specjalnie dla Ciebie.

Moją misją jest tworzenie oryginalnych i unikalnych rzeczy. Przy projektowaniu i wykonywaniu przedmiotów zwracam uwagę na szczegóły i dążę do perfekcji. Uwielbiam bawić się kolorowymi przędzami, a najbardziej lubię niestandardowe zamówienia. Do moich kolekcji staram się wybierać najlepszej jakości włóczki, takie jak: 100% wełna, wełna merynosów, wełna alpaki.

Eliza jest również autorką: e-booka „Druty w dłoń”. Chce nim zachęcić osoby totalnie początkujące do rozpoczęcia przygody z drutami i krok po kroku wprowadzić je do świata dziewiarstwa.

www: https://madebyjaga.pl/

Ig: @madebyjaga

Fb: Made by Jaga

 

Marta Szaduro (nasza Marta!) z Zaklinacza Splotów

Jestem Marta i od 15 lat kocham się w dzierganiu  Od 5 lat z wąsem dzielę się tą miłością z Wami, a od ponad pół roku zarażam bakcylem rękodzieła razem z Oplotki i uczę dziergania od podstaw.

W mojej małej domowej manufakturze miękkości splatam dla Was czapki, opaski, kominy, chusty, szale, swetrzyska… Wszystko, co ciepłe. Bo nie ma nic piękniejszego, niż podarować – innym lub sobie – odrobinę ciepła.

Stawiam na naturalne materiały i ponadczasowe fasony, które przy odpowiedniej pielęgnacji będą cieszyć, otulać i ogrzewać przez długie lata.

W dzierganiu i w życiu bliska jest mi idea slow life. Uciekam od pośpiechu, szukam harmonii i balansu, równowagi i zgody, spokoju i ciepła. W każde oczko wplatam miłość i same dobre emocje.

Ig: @zaklinacz_splotow

FB: Zaklinacz Splotów

 

Anna Chmielewska-Stadnik (tutaj też nasza 🙂 Ania)  z ACH Zbiór Bzdur

Mój podpis zwykle widzicie na dole tej serii wpisów, jestem częścią Oplotkowego Dream Team. Rękodzielniczo zajmuję się szydełkowaniem i markamą, choć kręcą mnie też inne techniki. Najbardziej lubię uczyć innych i patrzeć , jak rozwijają skrzydła.

Ig: @achzbiorbzdur

FB: Ach Zbiór Bzdur

 

Cudowne osoby, cudowne wiadomości i radość, że mogę się tym z Tobą dzielić. Dodam jeszcze, że skoro pierwszy próg pękł, to znaczy, że nagrody progu drugiego już niedługo będą dostępne! Szykujemy się na wielkie otwarcie 25.08 o 20.00 podczas spotkania na żywo https://fb.me/e/4P0u5VBHF wpadnij, by zobaczyć co szykujemy !

 

Wspaniałego tygodnia

Ania i zespół Oplotki