Podmas 2021

Zapraszam Cię do wspólnego odliczania do świąt w ramach PODMAS 2021.

Ode mnie…

Idea, którą podzieliłam się podczas TEDx Warsaw Women po angielsku.
Wierzę, że rękodzieło to nie tylko coś dobrego na świąteczne wylogowanie, ale coś, co warto praktykować na co dzień i przekuć w indywidualne narzędzie do sukcesu.

Idea bliska memu sercu i bardzo emocjonalna, ale jeżeli przyda się kilka praktycznych wskazówek to:
tutaj znajdziesz OPLOTKI, jeżeli chcesz spróbować rękodzieła podczas naszych warsztatów on-line:

Tutaj moja osobista strona, jeżeli potrzebujesz wsparcia podczas gruntownej przebudowy Twojego biznesu.

A tutaj upominki od mojej biznesowej mentorki, jeżeli przerwę świąteczną chcesz wykorzystać na boost dla Twojego biznesu on-line:

A o co właściwie chodzi w projekcie PODMAS 2021?

Co to PODMAS?

Podmas to projekt podcastowy, który polega na wspólnym odliczaniu do świąt. Od początku grudnia, każdego dnia, na łamach innego podcastu ukazuje się bonusowy odcinek, w którym autor audycji zawiera unikalną treść związaną nie tylko z Bożym Narodzeniem, ale również z tym, co robi na co dzień.

Przyznam, że z wypiekami na polikach słuchałam innych twórców, którzy mówili o egzotycznych świątecznych daniach, tradycjach, czy nawet obrazach zwiazanych luźno z tym okresem w roku.

A o czym ten mój odcinek i dlaczego właśnie tak?

Rękodzieło artystyczne kojarzy nam się nieodzownie ze świętami – bombka, dekoracyjna makrama. Niezależnie od techniki, rękodzieło to idealny pomysł na prezent. Początkowo rzeczywiście myślałam o rozbudowanym przeglądzie rękodzielniczych upominków pod hasłem „rękodzieło Boże Narodzenie”.

I tak – oczywiście, mogłabym mówić ( i pisać) o handmade do domu, rękodzielniczym design’ie dla wnętrz, opisywałabym handmade aniołki, opakowania do prezentów, dziergane szaliki i skarpety 🙂

Stwierdziłam jednak, że handmade business podcast zobowiązuje.

Skoro w 2021 podcast OPLOTKI dostał wyrożnienie od Forbes Women w zestawieniu o 30 podcasterkach….to poprzeczka podskoczyła w górę.

Wyszłam z zalożenia „Jakiego hasła mogliby szukać słuchacze podcastów, kiedy myślą HANDMADE? ”

project handmade podcast

handmade network podcast

curious handmade podcast

podcasts for handmade business

Best handmade business podcast, czyli najlepszy podcast o rękodziele

To były pierwsze skojarzenia, które przyszły mi do głowy. Poważnie. Trochę nieskromnie ;P

Pomyślałam więc szerzej.

„Rękodzieło polska”

A nawet:

„Rękodzieło po godzinach” , a dla tych, których może zainspiruję, aby sprobować…”rękodzieło krok po kroku”, „rękodzieło online”, „pomysły”, 'warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych”…

Dlatego PODMAS-owy odcinek nie tylko o samych produktach, a właściwie o szerszej idei stojącej dla mnie za rękodziełem w OPLOTKI. Idei, ktora sprawia, że wiekszość aktywności agregujemy wokół warsztatów rękodzieła dla indywidualnych klientów oraz korporacji. Kiedy zdałam sobie sprawę, jaki potencjał do rozwijania kreatywności, zapobiegania wypaleniu i świadomego mind-care leży w praktyce rękodzieła…wiedziałam już, że właśnie o tym będzie mój wkład w tegoroczny PODMAS!

A poniżej znajdziesz więcej…w formie do posłuchania 🙂

Wesołych Świąt!