Dołącz do wyzwania SZTAFETA MARZEŃ i wygraj box łapacz snów!

Witamy w sierpniu !

 

 

Tym razem nowy tekst publikujemy na blogu wyjątkowo w piątek. Ale jest ku temu specjalna okazja, wspólne świętowanie  czyli urodzinowa imprezka Agnieszki. Sprawdź tutaj szczegóły: https://fb.me/e/57aqR14NA i koniecznie zapisz się, by dołączyć do nas na zoomie bit.ly/imprezkaagi.

Oprócz świętowania i kameralnego networkingu otwieramy również nasze wyzwanie SZTAFETA MARZEŃ i serdecznie zapraszamy do udziału.

Wydarzenie startuje dziś czyli 6.08.21 o g. 20.00 i będzie trwać do 18.08.21 do g. 20.00.

 

Na czym będzie polegać?

Celem tego wyzwania, jak nazwa wskazuje, jest sztafeta czyli podawanie dalej, w naszym przypadku pałeczką jest informacja o kampanii naszej książki. Każdy kto weźmie udział w tym wyzwaniu, będzie walczył o nagrody – boxy łapacze snów. W skład takiego boxu wchodzą przeróżne materiały, które pozwolą ci wykonać unikalny łapacz snów, łapacz marzeń, który mamy nadzieje, będzie stanowił źródło inspiracji, planowania i osiągania marzeń – takich jak to nasze, czyli wydanie książki w Oplotkach.

 

 

Co trzeba zrobić, by wygrać taki box?

1.

Każdy, kto chce wziąć udział w wyzwaniu, musi być na liście naszych wspierających, czyli musi wesprzeć dowolną kwotą naszą kampanię https://oplotki.pl/ksiazka/. Wsparcie może polegać na kupnie którejkolwiek z nagród, wirtualnego wsparcia i wysłania symbolicznych 5zł, książki z torbą makramową, czy innej, która najbardziej Ci odpowiada!

2.

Każdy, kto chce wziąć udział w wyzwaniu i już nas wspiera, ma dwie szanse na wygraną, angażując się w dwa zadania, które proponujemy.

 

Zadanie 1

13.08.21 w piątek na naszym FB https://www.facebook.com/oplotki i IG https://www.instagram.com/oplotki.pl/ pojawi się post, który chcemy byś skomentował/a, odpowiadając na pytanie: dlaczego warto wspierać małe biznesy – handmade i nie tylko? i oznaczył/a 2 osoby.

Post pojawi się w piątek rano, ale czas na jego skomentowanie masz do końca wyzwania. Komentuj, gdzie chcesz, w zależności, której platformy używasz FB lub IG.

 

Zadanie 2

Napisz swój własny post na FB lub IG, prezentując kampanię książki Oplotki. Sukces handmade, zachęcając do wsparcia i dzieląc się linkiem do strony https://oplotki.pl/ksiazka/. Bardzo ważne, by taki post był ustawiony jako widoczny publicznie oraz by było oznaczenie naszego profilu Oplotki na FB https://www.facebook.com/oplotki czy na IG https://www.instagram.com/oplotki.pl/ bez tego nie znajdziemy Twojego wpisu.

 

Na jakiej podstawie wybierzemy, kto wygra box?

Oplotkowy komitet konkursowy na koniec wyzwania zbierze wszystkie komentarze z zadania 1 i wszystkie posty z zadania 2 i na podstawie kryteriów wymienionych poniżej wybierze zwycięzców:

1.     kreatywność wpisu/komentarza

2.     znajomość kampanii i zaangażowanie

3.     wpisanie się w idee sztafety, podawania dalej, wspierania marzeń

Oczywiście tylko osoby wspierające będą brane pod uwagę do wygranej. Nie martw się, nie musisz widnieć z imienia i nazwiska jako osoba wspierająca https://oplotki.pl/ksiazka/#wspierajacy zespół będzie wiedział, kto wsparł.

 

Kiedy wyniki?

20.08 o 14 na live który będzie na IG lub YT Agnieszka ogłosi wyniki, dodatkowo skontaktujemy się z wygranymi przez email, gdzie ustalimy na jaki adres wysłać boxa !

 

Cały regulamin wyzwania możesz sprawdzić TUTAJ

 

Ściskamy mocno

Ania i Zespół Oplotki

1 komentuj

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Jeżeli chcesz pomóc, podać dalej nasze marzenie i spróbować zgarnąć box łapacz snów – dołącz do Sztafety Marzeń – wskocz do tego wpisu, żeby dowiedzieć się, jak to zrobić: https://oplotki.pl/wielkie-wydarzenie-juz-za-pasem-2-2/ […]

Komentarze wyłączone