,

Spotkanie mastermind, czyli co stoi za sukcesem Oplotki

Prowadzenie biznesu handmade, który przynosi dochody i satysfakcję nie jest zadaniem łatwym. Prowadzenie biznesu w ogóle nie jest zadaniem łatwym, tym bardziej, jeśli jest to w dodatku biznes online, a Ty jesteś kobietą…

Chciałabym to zmienić. Chciałabym, aby rzeczywistość wyglądała inaczej, dlatego dzielę się swoim doświadczeniami, swoją wiedzą i źródłami, z których ją czerpię. Dziś opowiem Ci o tym, co ostatnio zaprząta moją głowę – o spotkaniach mastermind.

Co stoi za sukcesem Oplotki? Jak prowadzić dochodowy biznes handmade?

Często słyszę to pytanie – od rodziny, znajomych, klientów, osób, które obserwują mnie w sieci.

Mogłabym opowiedzieć długą historię o tym, jak ciężko pracowałam na to, by znaleźć się tu, gdzie jestem… I byłoby w tym ziarno prawdy 😉

Ale największą siłą napędową mojego biznesu są… ludzie. Ludzie, którymi się otaczam. To oni mnie inspirują, wskazują drogę, którą powinnam podążać, zachęcają do przekraczania własnych granic i ograniczeń.

Przyznam Ci się do czegoś – jeszcze kilka lat temu nie była mi znana idea mastermindu. Owszem, intuicja podpowiadała mi, że spotykanie się z grupą osób i rozmawianie na tematy biznesowe, wymiana doświadczeń i pomysłów ma sens… Dlatego chętnie w nich uczestniczyłam 🙂

jak stworzyć dochodowy biznes handmade

Co daje spotkanie mastermind?

Ostatnio opowiadałam Ci o sile zespołu Oplotki – o tym, jak dziewczyny wspierają mnie w codziennej pracy i o tym, że jest to jeden z elementów sukcesu.

Drugim puzzlem tej całej oplotkowej układanki są ludzie, z którymi spotykam się na mastermindach – ambitne kobiety, które nie boją się dyskusji na nieraz trudne biznesowe tematy.

Wymieniamy się doświadczeniem, omawiamy trudności, które napotykamy, przyznajemy się do porażek i… działamy! Zmieniamy pomysły w rzeczywistość, a w rezultacie w dochodowy biznes.

Na przestrzeni ostatnich lat uczestniczyłam w kilku międzynarodowych spotkaniach mastermind z prawdziwego zdarzenia. Czuję, że przyszedł czas na mój własny.

Chcę stworzyć grupę kobiet, które są na podobnym etapie rozwoju biznesowego i które będą wspólnie wdrażać swoje pomysły w życie. Zamiast nieproduktywnych rozmów – konkretne działania i motywacja.

Nie, nie jestem guru biznesu, ale kilka etapów prowadzenia własnej działalności mam już za sobą (w tym trochę sukcesów oraz… porażek).

Wiem, co i jak.

Wiem, jak to jest, kiedy doba jest za krótka, a Ty masz mnóstwo pomysłów, które muszą być NATYCHMIAST zrealizowane. Też kiedyś próbowałam łapać kilka srok za ogon, a potem byłam zdziwiona, że żadna z nich nie chce latać 😉

Teraz, mądrzejsza o te biznesowe lata, chcę pomóc przedsiębiorczym kobietom, które są w tym samym miejscu.

Bo biznes to nie tylko sukces i miliony na koncie…

Biznes to nie tylko wakacje z palemką i wylegiwanie się na plaży…

mastermind co to jest

Niech Twój biznes nabierze rozpędu!

Zapraszam Cię do zgłębienia idei mastermindu. Nieważne, na jakim etapie rozwoju biznesowego jesteś – czy dopiero zaczynasz, czy może masz już jakieś doświadczenia za sobą – jestem przekonana, że ta forma spotkania pchnie Twoje biznesowe życie mocno do przodu.

Szukasz grupy mastermind, która w będzie wspierać Cię w realizacji nowych celów?

spotkanie mastermind

Bez zbędnego plotkowania, tylko konkret i elitarne grono przedsiębiorczych kobiet? Chcesz otoczyć się sprytnym wsparciem i w końcu zarządzać swoją firmą, zamiast się w niej zapracowywać?

Zapraszam Cię na spotkanie mastermind! Zapisy zamykamy 27 stycznia 2021 roku!

Dowiedz się więcej: https://oplotki.pl/mastermind/

spotkanie mastermind

Pozostając w temacie rozwoju biznesu, polecam również program mojej mentorki – Sigrun. Aby nie przegapić otwarcia, zapisz się już dziś: https://oplotki.pl/somba-waitlist

Jeżeli masz jakieś pytania, pisz: agnieszka@oplotki.pl